DSC_0087.jpg slide1 (1).jpg slide3.png
DSC_0716.JPG 20140706_151116.jpg slide4.png slide22.jpg

odstraszanie gołębi

kolce na ptaki

montaż zabezpieczeń przed ptakami

siatki przeciw ptakom

TOP PROTECT

z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI

ul. W. Rogali 12/6
85-158 Bydgoszcz
+48 533 995 970
+48 664 131 617
biuro@ochronaprzedptakami.com.pl

Montaż siatki na gołębie Poznań

Top Protect jest liderem na rynku poznańskim w dziedzinie zabezpieczeń przed ptakami Tylko nieliczne z nich są skuteczne i godne polecenia. Poniżej ich przegląd:

KOLCE NA PTAKI / ANTYPTAKI:

Kolce na ptaki to skuteczny sposób zabezpieczenia elewacji przed ptakami. Moduł kolców przeciw ptakom zbudowany jest z poliwęglanowej podstawy i drutu sprężystego ze stali kwasoodpornej. Moduły można zamontować wszędzie tam, gdzie obecność gołębi jest niepożądana, niezależnie od rodzaju podłoża. Dzięki temu, że kolce są tępo zakończone nie czynią krzywdy ptakom, tylko zmuszają je do zmiany miejsca bytowania. Antyptaki mogą być zamontowane na gzymsach, parapetach, pasach podrynnowych, rzeźbach, tablicach i reklamowych, alarmach, klimatyzatorach, osłonach kabli i innych wystających elementach architektonicznych.

SIATKI POLIETYLENOWE:

W większości przypadków siatki są jedyną skuteczną metodą ochrony elewacji przed gołębiami. Siatki są wykonane z polietylenu i występują w kolorach piaskowym, czarnym i mlecznym. Dzięki oczkom o rozmiarze 5 x 5 cm i cienkim splocie są praktycznie niewidoczne, a jednocześnie bardzo trwałe i odporne na wahania temperatur. Odpowiednio zamontowane siatki w pełni zabezpieczą między innymi: patia, dachy magazynów i hal, balkony, gzymsy, wnęki, rzeźby oraz inne elementy architektoniczne.

Pozostałe systemy zabezpieczeń dostępne na rynku – dźwiękowe, ultradźwiękowe, laserowe, hukowe czy wizualne - charakteryzują się bardzo ograniczoną skutecznością lub jej zupełnym brakiem.

Na terenie Poznania i okolic ściśle współpracujemy zarówno z instytucjami państwowymi, firmami prywatnymi, administratorami budynków, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi, jak i prywatnymi osobami.

Wycen zabezpieczeń wykonujemy na podstawie wizji lokalnej lub przesłanych zdjęć.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Poznaniu pod nr 664 131 617 lub mailowo: biuro@ochronaprzedptakami.com.pl