DSC_0087.jpgslide1 (1).jpgslide3.png
DSC_0716.JPG20140706_151116.jpgslide4.pngslide22.jpg

odstraszanie gołębi

kolce na ptaki

montaż zabezpieczeń przed ptakami

siatki przeciw ptakom

TOP PROTECT

z siedzibą w Bydgoszczy
Realizujemy zlecenia na terenie całej POLSKI

ul. W. Rogali 12/6
85-158 Bydgoszcz
+48 533 995 970
+48 664 131 617
biuro@ochronaprzedptakami.com.pl

O firmie

Powstanie strony, na której Państwo jesteście, jest konsekwencją naszych wizyt (zarówno w przypadku wizji lokalnych, jak i wykonywanych zleceń) w magazynach, halach produkcyjnych, parkach przemysłowych, hipermarketach, czy obiektach użyteczności publicznej i prywatnych.
Z własnych obserwacji i rozmów z osobami zainteresowanymi rozwiązaniem problemu wynika, że są dwa gatunki ptaków sprawiających największe kłopoty wewnątrz i na zewnątrz obiektów:  gołębie i jaskółki. Mając na uwadze ten fakt, postanowiliśmy oprzeć nasze działania na systemach mechanicznych, reprezentowanych przez siatki polietylenowe i kolce przeciw ptakom.
Pozostałe metody, tj. systemy dźwiękowe, zapachowe i wizualne cechują się bardzo ograniczoną skutecznością, a w większości przypadków są tylko niewłaściwie zainwestowanymi pieniędzmi.

Nasze metody stanowią mechaniczną barierę dla ptaków, ograniczając dostęp i zabezpieczając miejsca w których ptaki żerują, odpoczywają i gniazdują.

Szeroki wybór siatek i kolców oraz doświadczony, wyszkolony personel umożliwia dobranie odpowiedniego rozwiązania w każdym przypadku, zapewniając skuteczną ochronę. Podejmując współpracę z Top Protect mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość wykonywanych zleceń, dbałość o każdy szczegół, terminowość i konkurencyjne ceny.